• https://www.facebook.com/groups/169159100117027/about/
  • https://plus.google.com/edsgrup1/posts
  • https://www.twitter.com/edsgrup1
    • Çanak Anten ve Uydu Alıcısı Kurulumu...
    • Kapı kapı uydu montaj ve kurulumu ustası aramaya son! Size sadece bir telefon kadar yakınız, bizi arayın aynı gün hızlı hizmet garantisi ve kaliteli çözümler sunalım.Uydu Kurulumu Montajı Servisi.

DATA SİSTEMLERİ


Bilişim sektöründeki hızlı gelişmeler paralelinde oluşturduğu uzman teknik kadrosu ile özel ve kamu kuruluşlarının altyapı projelerine ilişkin tüm gereksinimlerini karşılamak amacıyla süreklilik, ölçeklenebirlik, güvenirlik, sağlamlık, güvenli ve yönetilebirlik kriterlerini baz alarak en iyi çözüm alternatiflerini üretmektedir. Müşterilerimizin yapısal kablolama ve ağ teknolojileri ile ilgili talep ettikleri tüm hizmetler, ağ projelerinin tasarımı aşamasındaki her türlü fizibilite, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri ile projelerin gerçekleşme sürecinde kurulum ve destek hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.
 
Ağ projelerinde en uygun ağ cihazları ile yönetim sistemlerinin temini için dünya iletişim pazarının lider firmalarının uygun teknolojiye sahip ürünleri ile çalışılmaktadır. Bu konuda eğitim almış, konusunda uzman teknik kadrosu ile müşterinin ihtiyaçlarına göre en uygun ürünlerle anahtar teslim çözümler üretilmektedir.
 
Müşterilerimizin iletişim ve ağ altyapısı ile ilgili olarak ihtiyaç duydukları aktif ve pasif cihazların marka bağımsız olarak belirlenmesi, iletişim altyapısının belirlenmesi, proje taslağının oluşturulması, projenin müşteriye sunumu, cihaz sunumları, ağ entegrasyon işlemleri, optimizasyon ve diğer tüm satış öncesi faaliyetler; satış sonrası ve garanti süresinde lojistik, montaj, de-montaj ile her türlü destek ve bakım hizmetleri ise yetkin kadrolarla sağlanmaktadır.