• https://www.facebook.com/groups/169159100117027/about/
  • https://plus.google.com/edsgrup1/posts
  • https://www.twitter.com/edsgrup1
    • Çanak Anten ve Uydu Alıcısı Kurulumu...
    • Kapı kapı uydu montaj ve kurulumu ustası aramaya son! Size sadece bir telefon kadar yakınız, bizi arayın aynı gün hızlı hizmet garantisi ve kaliteli çözümler sunalım.Uydu Kurulumu Montajı Servisi.

BARİYER & TURNİKE SİSTEMLERİ


Kalabalık alanlarda geçişlerin kontrollü yapılması ve izdihamların önlenmesi amacıyla kurulumu yapılması gerekli olan turnikeler ve bariyerler zorunlu otomasyon araçları olarak devreye girmektedir. Amaçlarına göre turnike sistemleri genel olarak metro/tramvay, tren istasyonları, kurumların giriş ve çıkışları gibi yerlerinde kullanılabilmektedir.  Geçiş kontrol amaçlı turnike geçiş sistemleri devlet daireleri, diğer kamu kurumları, alış veriş merkezleri ve plazalarda personel takip, ziyaretçi kontrol, kaç kişinin giriş çıkış yaptığını görmek için kişi sayma sayacıyla birlikte kurulum yapılan turnike sistemleri uygulamaları hizmet alanımızdadır.

 
Güvenlik Sistemi veya geçiş kontrol amaçlı kullanılmak üzere farklı tip turnike sistemleri tercih edilebilir. Turnike sistemleri kurdururken gözden kaçırılmaması gereken diğer nokta: sürekli insan geçişleri gerçekleşeceğinden turnike mekanizmasının ileri teknoloji göre yapılmış yüz binlerce devir daimde problemsiz çalışabiliyor olmasıdır. Hizmetlerinizin aksamaması için Tek Teknolojinin konusunda tecrübeli uzmanları sizlere en iyiyi en kısa zamanda en uygun fiyata yapmaktadırlar.