• https://www.facebook.com/groups/169159100117027/about/
  • https://plus.google.com/edsgrup1/posts
  • https://www.twitter.com/edsgrup1
    • Çanak Anten ve Uydu Alıcısı Kurulumu...
    • Kapı kapı uydu montaj ve kurulumu ustası aramaya son! Size sadece bir telefon kadar yakınız, bizi arayın aynı gün hızlı hizmet garantisi ve kaliteli çözümler sunalım.Uydu Kurulumu Montajı Servisi.

KURUMSAL
2005 yılında Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin Batman ilinde kurulan şirketimiz, tüm Doğu- Güneydoğu Anadolu Bölgesine vermekte olduğumuz hizmetle; uydu, güvenlik( pdks,kamera, yangın alarmı, hırsız alarmı, bariyer ve turnike, geçiş kontrol, görüntülü diafon, otomasyon, data, zayıf akım, akıllı ev sistemleri vb..) ses sistemleri alanında faaliyet gösteren, geniş yelpazesi, gelişmiş iş sektör deneyimine sahip ve uzman kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.

EDS, firmaların ihtiyaçlarının belirlenerek , kendilerine en uygun çözümlerin sunulması ve bu çözümlerin öncesi danışmanlık hizmetlerinde bulunulması ve sonrası uygulamasında tek adres olma prensibi ile hizmet vermektedir. 
 Güneydoğu' da REDLİNE bölge bayisi olup sektördeki yerini ve saha kitlesini her geçen gün arttırarak hedefine ulaşmaktadır.

Bulunmuş olduğumuz sektördeki uydu alıcaları ve güvenlik sistemleriyle hızla gelişen  teknolojiye ayak uydurarak; gerek işletme gerekse evinizdeki güvenliğiniz için tüm ekip arkadaşlarımızn geçmişten günümüze kadarki iş tecrübelerine dayanarak sizlere hizmet vermenin onurunu taşıyoruz.

Kurulduğu günden itibaren sürekli büyüyen firmamız; faaliyet alanları, müşteri ilişkileri, gelişen uzman kadrosu, insana, çevreye, toplumsal değerlere verdiği önem ve tüm bu alanlardaki sınırsız enerjisiyle sektörünün çok önemli bir çözüm merkezi / markası haline geldi.