vizyonumuz

Müşteri problemleri ile profesyonelce ilgilenmek, müşteri beklentilerine en üst seviyede cevap verebilmek, müşteri memnuniyetini sağlayabilmek ve taahhütlerimizi yerine getirebilmek.

Dünya standartlarında hizmet kalitesi ve iş güvenliğini ön planda tutarak beklenen kalitenin üstünde hizmet kalitesi sunmak.

Stratejimiz üç temel unsurdan oluşur: Temel faaliyet alanlarımızı güçlendirmek, gelecek teknolojilere yatırım yapmak ve yeni pazarlara girmek

Kompakt altyapı ve zayıf akım gibi geleneksel teknoloji alanında, müşteriye olabildiğince yakın olup uygun fiyat sunarak mevcut pazar payımızı korumaya ve artırmaya odaklanıyoruz. Aynısı, “akıllı” ev sistemlerinde ki pazar payımızı artırmayı hedeflediğimiz smart sistem alanı için de geçerli. Tüm portföyümüzün rekabet gücünü daha da artırarak, süreçleri optimize ederek ve dağıtım kanallarımız için özelleştirilmiş bir yaklaşım sergileyerek hedefimize ulaşmak istiyoruz.

EDS Grup kalitesini her zaman sürdürerek, teknolojik ağ zincirlerini daha da ileriye taşımak.

TARİHÇE
Firmamız, 2004 yılında Türkiye’de ki elektronik sektöründe zayıf akım ürünlerinin üretimi ve satışı konusunda kurulan firmalardan biridir.
Elektronik sektöründe, uzman ekip kadrosuyla kalitesini kanıtlayarak, bir çok projede kendini tanıtmıştır.

2005 yılından itibaren Güneydoğu Anadolu bölgesinde REDLİNE bölge bayisi olarak hizmet vermektedir.

2005’li yılların başından itibaren bir çok kurum, özel sektör projelerinde müşterilerine hizmet sağlayarak, Otomasyon, Seslendirme, Yangın Algılama, Telefon Santrali, CCTV, Acil Yön Armatürleri, Acil Aydınlatma Kitleri ve Hemşire Çağrı Sistemleri ürünlerinde ihale hazırlık, satış, kurulum, devreye alma ve genel servis hizmetlerini yerine getirmektedir.

2010’lu yıllarla birlikte perakende satışını azaltarak tamamen taahhüt işlerine gücümüz aktarılmış ve bu sektörde müteahhit ve mühendislik firmaları ile projelerimizi çalışmaktayız. Okul, Yurt, Hastane gibi işlerde şartname ve projelere uygun olarak malzemelerimizi sunarak müşterimize bir çok marka arasından en uygun şekilde seçim olanağı sunuyoruz.

Hedefimiz; güvenilir, bilgili, deneyimli satış ve satış sonrası teknik servis ekibimiz ile sizlerin güvenini sürekli kılarak büyümek ve daha kaliteli hizmetler sağlayabilmektedir.

ORGANİZASYON YAPIMIZ

Şu ana kadar edinmiş ve hala edinmekte olduğumuz müşteri portföyümüzde misyonumuz; kusursuz, kalıcı satış ve sonsuz müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu çizgi doğrultusunda, imza attığımız başarılarımızı ve edinmiş olduğumuz saygınlığımızı ekip ruhuyla hareket eden profesyonel kadromuzun çalışmalarına borçluyuz.

SATIŞ PAZARLAMA

Güvenlik sistemlerinde müşterilerimizin, ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirlemesine yardımcı olarak, en az maliyetle, maksimum faydayı sağlayabilecek ürünlerin tanıtımı, projelendirilmesi ve satışı konusunda en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

TEKNİK SERVİS

Misyonumuz doğrultusunda, güvenlik sistemlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirledikten sonra montaj, servis, bakım ve onarımlarında en hızlı ve kaliteli hizmeti verebilmek için ekibimiz hazır durumdadır. Teknik ekibimiz konunun güvenlik olmasından dolayı ürünleri tüketiciye ulaşmasında sorumluluğunun bilincindedir.

AR-GE DEPARTMANI

Firmamızın faaliyet gösterdiği güvenlik sektöründe ve firma içerisinde ki çalışma gruplarına, mevcut ürün portföyünü geliştirerek yenilerini eklemek, yeni projeler üretmek fizibilite çalışmasını yapmak, elde ettiği sonuçları değerlendirerek en iyi uygulama metotlarını geliştirmek, yeni yatırım sahaları belirleyerek yönetime sunulacak raporları hazırlamakla görevli departmanımız çalışmalarını sürdürmektedir.

MUHASEBE / FİNANS

Firmamızın kaynaklarını en etkili şekilde değerlendirerek, müşteri, resmi kurumlar ve şirket çalışanlarıyla ilgili mali ilişkilerde güvenirlik ve doğruluk ilkesinin dışına çıkmadan en huzurlu çalışma ortamını sağlamaya çalışmaktadır.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Elde etmiş olduğumuz müşteri portföyümüzün kusursuz ve sonsuz memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak, satış sonrası hizmeti sunarak ve memnuniyet sonucu elde edilen referanslarla satış-pazarlama ekibimize en kuvvetli desteği vermeye çalışmaktadır.

BAYİ SATIŞ

Elde etmiş olduğumuz ürün portföyümüzü, bizimle birlikte en doğru ve en etkin şekilde tanıtıp, satışını gerçekleştirebileceğine inandığımız bayilerimize ve çözüm ortaklarımıza gerekli bilgi akışını sağlamak, portföyümüze yeni katılan ürünlerden ve kampanyalardan haberdar ederek, en iyi hizmeti verip, halkamızı genişletmeye çalışmaktadır.

background image
title icon
Hayalinizdeki Ev ve Ofis

İçin Çözümler

Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin en çok tercih ettiği marka olmaktan gurur duyuyoruz. Tecrübemizi, yeni projelerimize de aktararak kaliteli hizmet garantimizi müşterilerimize sunuyoruz.

signature
Abdurrahim EKİNCİ
CEO & Founder
title icon
Neden

Bizi seçmelisiniz

Güvenlik Sistemleri 75%
Uydu Sistemleri 95%
Zayıf Akım ve Network Sistemleri 85%
PDKS Sistemleri 97%
Akıllı Ev Sistemleri 97%
Profesyonel Teknik Ekip

Kurumunuz için gerekli olan ihtiyacı sizler için yerinde keşif yapıp profesyonel hizmetler sunan uzman ve ödüllü kadromuz sayesinde muhteşem hizmet.

Zamanında ve Profesyonel Projeler

Kurumunuz için zamanın ne kadar değerli olduğunu biliyor ve bunun anlayışı içersinde uygulamalarımızı yapmaya devam ediyoruz.

Kolay ve Rahat Uygulamalar

Sizin için en rahat ve kullanışlı uygulamalar uzman yazılım mühendislerimiz tarafınca sistemlerinize entegre ediyoruz.

15+ yıllık tecrübemiz size daha iyi sonuçlar verir.

Profesyonel ve güvenilir ekibiyle tüm projelerinizde size özel çalışmalar EDS Grup Farkı ile sizlerle buluşuyor