• https://www.facebook.com/groups/169159100117027/about/
  • https://plus.google.com/edsgrup1/posts
  • https://www.twitter.com/edsgrup1
    • Çanak Anten ve Uydu Alıcısı Kurulumu...
    • Kapı kapı uydu montaj ve kurulumu ustası aramaya son! Size sadece bir telefon kadar yakınız, bizi arayın aynı gün hızlı hizmet garantisi ve kaliteli çözümler sunalım.Uydu Kurulumu Montajı Servisi.

REDLİNE2002 yılından itibaren Türkiye ve Dünya pazarında olan Redline, uydu sistemleri sektöründe ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Redline yenilenen kurumsal kimlik ve tesis yeterliliği ile yeni merkez binasında en yüksek faydayı sağlayarak, Redline ile özdeşleşmiş teknoloji liderliği özelliğini müşteri memnuniyetlerine yansıtmayı hedeflemektedir.

Müşteri ihtiyaçları ve beklentileri dâhilinde ürün gamını oluşturan Redline, Türkiye ve yurtdışı pazarında yenilenen ve geliştirilmiş modellerini sunmaya devam etmektedir. İhtiyaç yanıtlamayı satış ile sonlandırmayan Redline, 2 yıl kullanım garantisi verdiği tüm modellerine Teknik destek araçları olan internet, telefon ve 81 il ve 200’ü aşkın ilçe teknik servis ağı ile sürekli hizmet vermektedir.
Yatırımlarını Ar-Ge çalışmaları üzerine yoğunlaştıran Redline, Türkiye ve Çin’de kurduğu Ar-Ge ofislerinde toplam 15 mühendisle uydu alıcıları ve ekipmanları pazarında teknolojisi en çok takip edilen firma niteliğine sahiptir.